Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки 400 грн

Популярні послуги: Вартість послуг

Ремонт пральних машин

Ремонт посудомийних машин

Ремонт електроплит кухонних

Ремонт кавомашин і кавоварок

Ремонт духовок

Ремонт телевізорів

Ремонт сушильних машин

Ремонт мікрохвильовок

Ремонт пилососів

Ремонт мультиварок

Наші переваги:

Економія грошей і часу

Ви можете викликати майстра для ремонту великої побутової техніки на будинок.

Знижкові пропозиції

При замовленні ремонту двох і більше приладів надається знижка.

Професійна команда

Високоякісні послуги по ремонту побутової техніки. У нас працюють тільки професіонали.

Гарантія якості послуг

Надається гарантія на виконану роботу.

Відгуки наших клієнтів:

ВП

Віталій Панчук

Послуга:Ремонт пральних машин

Відгук

Был приятно удивлен тем, что мастер по телефону определил поломку и приехал с нужной запчастью. Приехали через день после звонка, что скорее всего говорит о том, что без работы люди не сядят и лучше подождать пару дней для качественного ремонта. 
Полная история такая: у меня громыхала машинка, позвонил им, сказали что мастер будет через день. Сначало решил вызвать другого мастера, который смог приехать через час, разобрал машинку (вся ванная усыпана запчастями), уехал как он сказал за подшипниками, но в этот день я ему дозвонится не смог...  Сам позвонил потом, сказал нужных подшипников нет и нужно ждать пару дней. Приехал, собрал, взяли 2000 грн и через пару недель она снова начала громыхать. Уже обратился в Техсервис. Да, мастер приехал не через час, а через день, но как я писал с нужной зхапчастью, все поменял быстро, показал косяки прошлого мастера (он не до конца вставил подшипник, из-за чего барабан крутился не разномерно и в него папала вода), собрал, дополнительно зерметизировал шов на порошкоприемнике, потому что увидел там несколько капель воды, не взяв за это деньги. Машинка работает практически безшумно, так еще и ремонт обошолся дешевле первого мастера, еще и гарантию дали!!!. Вывод: буду рекомендовать знакомым, лучше подождать 1 день, чем заплатить в 2 раза больше гаражному мастеру, который в большой долей вероятности накосячит и ничего не исправит. 

Відгук
Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

«Техсервіс Вінниця» – це сервісний центр по ремонту побутової техніки в місті Вінниця, який використовує в своїй роботі індивідуальний підхід до клієнтів, інноваційні технології в сфері обслуговування, а найголовніше, послуги з ремонту техніки виконують кваліфіковані фахівці. Спектр послуг, які виконуються сервісним центром, поступово збільшується, у зв'язку з вимогами наших клієнтів . Мета сервісного центру «Техсервіс Вінниця» - це якісний ремонт побутової техніки у Вінниці .


Компанія «Техсервіс Вінниця» надасть Вам послуги ремонту габаритної побутової техніки, а саме: ремонт пральних машин, ремонт холодильників, бойлери, кухонні плити, холодильні камери, кондиціонери, СВЧ печі, пилососи.

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!

Переваги нашого сервісного центру:


1. Економія часу та грошей, так як Ви можете викликати майстра для ремонту побутової техніки додому.

2. Співвідношення "ціна якість".

3. Високоякісні послуги з ремонту побутової техніки, адже у нас працюють лише професіонали.

4. Надається гарантія на низку виконаних послуг.

Ми надаємо гарантію на послуги, що надаються нами, адже у нас працюють тільки кваліфіковані майстри, які використовують тільки якісні запчастини до побутової техніки.