Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки від 250 грн

Ремонт пилососів Вартість послуг

Зламався пилосос?

Замовити зворотній дзвінок:

+38

і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Оформити заявку на Ремонт пилососів

Чимало важливим, а якщо бути точнішим, то невід'ємним атрибутом у нашому побуті є пилосос. Вже давно пішли в минуле мітли, віники та совки. Добре, коли вірний помічник у хорошому робочому стані і будь-якої миті «прийде» на допомогу під час прибирання, але він не може працювати вічно. Згодом деталі пилососа зношуються, перегорають, виходять з ладу і вам ніяк не уникнути такої сумної події, як ремонт пилососу. Не варто думати, що пилосос дуже легко та просто відремонтувати самостійно, це не так легко, як здається. Все пов'язано з тим, що сучасні марки пилососів удосконалені, в них більше використовується електроніки та інших запчастин і деталей, в яких знаються професіонали.

Як визначити в якому стані ваш «вірний» помічник? Придивіться! Якщо під час збирання пилососом з'явився неприємний сторонній запах, або пилосос погано втягує пил або не включається зовсім – настав час виконати ремонт пилососу.

Поломки пилососів

Для того, щоб визначити несправність пилососа, а також причину її появи, варто знати базові відомості про конструкцію такої техніки, а також популярні види поломок.

Пилосос не всмоктує повітря. Мабуть, одна з найпопулярніших поломок, з якою стикаються користувачі, і в той же час і найпростіша.

Перш ніж бігти за допомогою до сервісного центру, переконайтеся, що пилосос відрегульовано правильно та виставлено необхідну потужність. Причиною такої проблеми може бути переповнений мішок для збору пилу, забруднені фільтри, пошкоджені ущільнювачі або відсутність герметичності з'єднання між корпусом і шлангом.

Огляньте всі можливі варіанти, змініть мішок, перевірте всі вузли і після цього зверніться до фахівця.

Пилосос не вмикається. У першу чергу перевірте живлення, можливо стався обрив шнура або згорів запобіжник. У більш сучасних пилососах можливий й інший варіант - спрацювання термовимикача. Тобто коли двигун перегрівається, термовимикач спрацьовує та пилосос перестає вмикатися. Всі ці причини легко усуваються навіть самим користувачем, якщо проблема ховається не в серйозніших вузлах..

Пилосос не збирає сміття. Якщо забір повітря в пилососі хороший, але збирати сміття він відмовляється, помістіть щітку пристрою по висоті. Щітка повинна встановлюватись залежно від поверхні, яка забирається. Можливо й інша причина, коли щітковий валик зносився і не може збирати сміття. У такому разі його потрібно просто замінити.

Якщо ви все випробували, але несправність не вдалося усунути, перевірте приводні ремені. Можливо, їх потрібно замінити, щоб пилосос знову почав виконувати свої функції.

Запах гару під час роботи пилососу. Така поломка зазвичай закінчується виходом з ладу двигуна або зношуванням статора і якоря обмоток. Як правило, найчастіше страждає якір, який потрібно замінити.

Також причиною появи такої несправності може бути і переповнений пилозбірник. Отже, пилосос потрібно почистити.

Пилосос перегрівається. Зазвичай внаслідок перегріву пилососа спрацьовує автозахист і агрегат самостійно вимикається. Така несправність може виникнути через засмічені фільтри техніки або попадання вологи в колекторний вузол. У такому випадку пилосос потрібно просушити, щоб не виникло короткого замикання.

Шнур пилососа не згортається автоматично. Причиною такої несправності може бути барабан, який вийшов з ладу, на який намотується провід. Спробуйте витягти такий елемент із корпусу та усунути причину несправності.

Більшість з вище перерахованих поломок можна уникнути, якщо правильно доглядати за пилососом, очищати його і вчасно замінювати деталі, що зносилися.

Під час роботи пилосос дуже шумить та створює вібрації. Зазвичай така проблема виникає у старих моделях пилососів і пов'язана з несправністю вентилятора. Заміна такої запчастини коштує недешево, тому вигідніше купити новий пилосос..

Другою причиною такої поломки може бути зношування підшипників валика.

Причини несправностей пилососів

Більшість причин, через які виникають поломки пилососів, виникають в результаті дій самого користувача. Тобто багато поломок виникають через недбале поводження власника з його технікою, неправильного догляду та своєчасної заміни деталей.

Крім цього є, звісно, й інші причини. Наприклад, механічні пошкодження, збої в мережі, через які може статися перегорання електронних компонентів або природне зношування деталей пилососа.

Якими б не були причини та поломки пилососів, не намагайтеся ремонтувати свою техніку самостійно, щоб ще гірше не посилити ситуацію. Довіртеся краще професіоналу.

Де відремонтувати пилосос у Вінниці?

Спеціалізований сервісний центр «Техсервіс Вінниця» надає таку послугу, як ремонт пилососів будь-якої складності. До того ж, до неї входить безкоштовна діагностика пристрою та гарантійний талон на виконану роботу.

У нашому сервісі працюють лише грамотні фахівці, які в найкоротші терміни виконають ремонт техніки будь-якої складності..

Звертайтесь до сервісного центру «Техсервіс Вінниця» за телефонами або залиште заявку на сайті компанії.

Спеціалісти нашої компанії надають якісні послуги та використовують сертифіковані запчастини для пилососу, підтвердженням цього є гарантія на виконану роботу.

Відгуки наших клієнтів:

Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

Ткачук Игорь Геннадиевич

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Помогли справиться с задачей за 15 минут,которую не мог решить я за 2,5 часа.Причем даже не видя машинку.В телефонном режиме решили мою проблему.Профессионалы своего дела!

Відгук

Популярні послуги:

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!