Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки від 250 грн

Ремонт мультиварок Вартість послуг

Зламалась мультиварка?

Замовити зворотній дзвінок:

+38

і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Оформити заявку на Ремонт мультиварок

Мультиварка – це один із найпопулярніших приладів, серед дрібної побутової техніки, який має великий попит у наші дні.

Це такий незамінний помічник на кухні для будь-якої господині, який дуже компактний і зручний у використанні. За допомогою мультиварки можна за мінімальний час приготувати будь-яку страву, до того ж вона буде набагато кориснішою, ніж на плиті.

На нашому ринку сформувався дуже великий асортимент такої техніки, різних торгових марок і цінової політики. Відтак, і ремонт мультиварок у Вінниці став популярною послугою на сьогодні.

Типові поломки мультиварок

Тепер, давайте докладніше поговоримо про проблеми, які можуть виникнути під час експлуатації таких багатофункціональних чудо-апаратів:

Мультиварка не вмикається. Насамперед потрібно уважно оглянути шнур живлення пристрою. Якщо на ньому немає ніяких дефектів, варто звернутися до майстра. Причиною такої поломки могла стати несправна електроніка приладу або блок живлення, який вийшов з ладу.

Пошкоджено клямку кришки мультиварки. Мабуть, одна з найпоширеніших проблем, яка відбувається виключно з вини користувача. Спосіб ремонту підбирає спеціаліст. Все залежить від моделі техніки. Можливо засувку можна буде відремонтувати, замінити або замінити повністю всю кришку мультиварки.

Мультиварка довго готує страви. Причина цього може ховатися у відсутності тиску. Через постійне накопичення жиру на клапані, пара не зникає, що призводить до повільного приготування їжі.. 

Мультиварка вимикається у процесі роботи. Це може свідчити про несправність плати управління або виходу з ладу датчиків температури.

Мультиварка не реагує на натискання кнопок. Несправна сенсорна панель або модуль управління.

Мультиварка вмикається, але не нагрівається. Причиною може бути зламаний ТЕН чи електронні компоненти. Потрібна ретельна діагностика.

Мультиварка не готує страву або вона пригорає. Цей збій може бути пов'язаний із несправною електронікою техніки. 

Причини несправності мультиварок

Як і в іншій побутовій техніці причини поломки мультиварок можна поділити на механічні та апаратні.

До механічних пошкоджень можна віднести такі ситуації, коли ви випадково впустили або вдарили апарат, пошкодили шнур мережі. Також причиною поломки може бути і попадання вологи усередину корпусу через неакуратне наливання рідини, закладення великого об'єму олії або води, потрапляння цукру на контакти та інших продуктів.

До апаратних поломок відносять вихід з ладу окремих вузлів техніки (ТЕН, термодатчик, пускове реле тощо) або програмний збій мультиварки, коли функції виконуються неправильно, а на мембрані висвічуються різного роду помилки..

Варто зауважити, що вихід із ладу якихось деталей мультиварок може статися і через їхнє природне зношування. Це може визначити лише досвідчений спеціаліст після детальної діагностики приладу.

Якщо ви помітили збій у роботі мультиварки або одну з перерахованих вище поломок, негайно зупиніть користування пристроєм, відключіть його від мережі та зверніться за допомогою до спеціалізованого сервісу з ремонту мультиварок у Вінниці.

Чому ремонт мультиварок у «Техсервіс Вінниця» - це вигідно

У багатьох людей існує така думка, що спеціалізовані сервіси надають надто дорогі послуги з ремонту техніки, і простіше звернутися до приватного майстра чи навіть сусіда. Але насправді це не так!

«Техсервіс Вінниця» - це один із небагатьох сервісних центрів у місті Вінниця, який надає на своєму сайті встановлений прайс за вартістю послуг того чи іншого приладу. У той час, як приватний майстер може варіювати вартість ремонту мультиварки та назвати її лише після проведеної роботи.

На нашому сайті ви також можете щодня перевіряти статус ремонту своєї техніки, проконсультуватися з консультантом у чаті або самостійно заповнити онлайн-форму про виклик майстра додому.

Наш сервіс співпрацює з одним із великих магазинів України з продажу різноманітних запчастин до побутової техніки. Тому на нашому складі є практично більшість потрібних деталей, що замінюються, їх не потрібно чекати, що також є великим плюсом для клієнтів.
 
Майстерні обладнані сучасним технічним обладнанням, що дозволяє виконати ремонт швидко та якісно.

Безкоштовна діагностика мультиварки – це одна з наших послуг. Після чого результати огляду майстер обговорює із клієнтом та виконує ремонт, на який залежно від його складності надається гарантія від 3 місяців до 1 року.

«Техсервіс Вінниця» - це ідеальне співвідношення доступної ціни та професійного ремонту техніки. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до нас, тим швидше зможете користуватися своїм універсальним помічником на кухні!

Відгуки наших клієнтів:

Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

Ткачук Игорь Геннадиевич

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Помогли справиться с задачей за 15 минут,которую не мог решить я за 2,5 часа.Причем даже не видя машинку.В телефонном режиме решили мою проблему.Профессионалы своего дела!

Відгук

Популярні послуги:

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!