Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки 400 грн

Ремонт електроплит кухонних Вартість послуг

Зламалася кухонна плита?

Замовити зворотній дзвінок:

+38

і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Оформити заявку на Ремонт електроплит кухонних

Кухонна плита - це невід'ємний атрибут на кожній кухні, її можна назвати "годувальницею". І якщо вона виходить з ладу, то вся родина залишається голодною та злою. На відміну від газових плит електричні плити набагато простіші в установці та в експлуатації, але ремонт електричної плити доводиться робити частіше, так як вони частіше ламаються. На сьогоднішній день це досить затребувана та поширена послуга, адже електричні плити стають все популярнішими, замінюючи газові.

Типові поломки електроплит

Незважаючи на різноманітність моделей електроплит і великої кількості їх виробників, поломки електричних плит все ж таки виникають і бувають вони різноманітними.

Давайте розглянемо основні несправності:

1. Електроплита не вмикається. Неприємна ситуація, коли плита самостійно відключається, особливо якщо це відбувається в невідповідний момент.

До появи такої поломки могли призвести такі збої, як: поломка модуля управління, автоматичне відключення пристрою у зв'язку з тривалою роботою, невелика потужність нагрівання, вихід з ладу вентилятора охолодження.

Не варто допускати повторення такої проблеми, оскільки техніка може зовсім вийти з ладу.

Відключення плити може бути самостійним лише в тому випадку, коли було виставлено таймер на певний час. Відрегулювати такий процес можна вдома, без допомоги фахівця.

2. Не працює електродуховка. Причин поломки духової шафи може бути дуже багато. Ось одні з найпопулярніших:

- вихід з ладу термодатчика;

- поломка модуля;

- не робоча сенсорна панель;

- погане прилягання дверей;

- не працює вентилятор;

- пошкоджено шнур живлення.

Як ви помітили, причин пошкодження духовки може бути дуже багато. Тому не варто самостійно лізти до неї з викруткою, не визначивши точну причину поломки. А ще краще довірити цю роботу кваліфікованому фахівцю.

3. Не працюють конфорки в електроплиті. Якщо конфорки плити недостатньо добре гріють, переконайтеся в тому, що ви використовуєте правильний посуд і його дно щільно прилягає до конфорок.

Якщо з посудом все добре, то, можливо, проблема в нещільному приляганні системи живлення з іншого боку нагрівальної пластини.

Ще однією можливою причиною конфорок, що не працюють, може бути зламаний датчик, який регулює температуру.

4. Плита видає помилки. Якщо електроплита видає помилку, без ремонту тут не обійтися. Але перед тим як братися її ремонтувати, потрібно визначити точну причину появи помилки. Як правило, вони бувають такими:

- вихід з ладу термодатчика;

- поломка модуля;

- несправність матриці електричної плати;

- не працює панель керування електричною плитою.

У кожній плиті номери помилок різні та залежать від фірми-виробника та року випуску плити.

5. Плита вибиває автомат. Основна причина криється у властивостях

ніхрому, який використовується в нагрівальних приладах. Щоб пробки не вибивало потрібно встановлювати автомат захисту в 2 або в 2,5 рази більше від норми струму спрацьовування.

Якщо автомат постійно вибиває через деякий час, це означає, що він намагається уникнути згоряння проводки. Не намагайтеся розібратися в такій проблемі самостійно і не залишайте увімкнену плиту. Для вирішення такої поломки краще викликати фахівця.

Як ви бачите поломок, може бути дуже багато, і більшість з них практично неможливо вирішити самостійно.

У разі якщо поломка вже сталася, ми пропонуємо вам якісний і швидкий ремонт електроплит у Вінниці за найдоступнішими цінами.

Причини поломок електричних плит

До найпоширеніших поломок відноситься: 

- перепад напруги в мережі (найчастіше є причиною поломки електроплит); 

- пролита вода або ще, якась рідина; 

- механічні пошкодження; 

- не правильна експлуатація електроплити;

- невчасне чищення плити.

Майстри запевняють, що більшість поломок електроплит можна легко уникнути. Варто лише дотримуватися простих правил експлуатації.

Ремонт електроплит в «Техсервіс Вінниця»

Кваліфіковані спеціалісти сервісного центру «Техсервіс Вінниця» якісно та швидко виконають ремонт електроплити у Вінниці. Наші майстри виконають ремонт електроплит на дому, і нададуть вам гарантію на виконані роботи, ціна виконаних робіт вас також приємно здивує. Для виклику майстра вам необхідно звернутися до сервісного центру побутової техніки у Вінниці - «Техсервіс Вінниця». Зробити це можна двома способами:

- зв'язатися з менеджером сервісного центру, зателефонувавши. І в обов'язковому порядку повідомити такі дані: поломку, адресу, за якою має прийти майстер, зручний для вас час виконання ремонту електричної плити, контактні дані; 
- відвідавши наш сайт, і там залишити заявку на виконання ремонту кухонної плити, заповнивши усі необхідні поля спеціальної форми.

Спеціалістами сервісного центру надаються такі послуги:

- консультація спеціаліста, виїзд майстра додому; 
- заміна несправних деталей та вузлів; 
- діагностика та з'ясування причин несправності; 
- усунення несправностей різної складності; 
- доставка нових деталей для електроплит та ін.

Після того, як ви залишите заявку в компанії «Техсервіс Вінниця» з вами зв'яжеться майстер і уточнить місце, і час, на який буде здійснюватися виклик, під час якого відбувається огляд та встановлюється причина поломки електроплити. Після проведеної процедури майстер повідомляє вам інформацію про причину поломки та шлях її усунення, а також вказує точну вартість ремонту електричної плити. Після всіх організаційних питань майстер виконує ремонт електроплити вдома. Якщо потрібно замінити деталі, ви можете придбати їх безпосередньо у фахівця за доступною ціною, оскільки він працює безпосередньо з постачальниками і всі комплектуючі сертифіковані.

Відгуки наших клієнтів:

ВП

Віталій Панчук

Послуга:Ремонт пральних машин

Відгук

Был приятно удивлен тем, что мастер по телефону определил поломку и приехал с нужной запчастью. Приехали через день после звонка, что скорее всего говорит о том, что без работы люди не сядят и лучше подождать пару дней для качественного ремонта. 
Полная история такая: у меня громыхала машинка, позвонил им, сказали что мастер будет через день. Сначало решил вызвать другого мастера, который смог приехать через час, разобрал машинку (вся ванная усыпана запчастями), уехал как он сказал за подшипниками, но в этот день я ему дозвонится не смог...  Сам позвонил потом, сказал нужных подшипников нет и нужно ждать пару дней. Приехал, собрал, взяли 2000 грн и через пару недель она снова начала громыхать. Уже обратился в Техсервис. Да, мастер приехал не через час, а через день, но как я писал с нужной зхапчастью, все поменял быстро, показал косяки прошлого мастера (он не до конца вставил подшипник, из-за чего барабан крутился не разномерно и в него папала вода), собрал, дополнительно зерметизировал шов на порошкоприемнике, потому что увидел там несколько капель воды, не взяв за это деньги. Машинка работает практически безшумно, так еще и ремонт обошолся дешевле первого мастера, еще и гарантию дали!!!. Вывод: буду рекомендовать знакомым, лучше подождать 1 день, чем заплатить в 2 раза больше гаражному мастеру, который в большой долей вероятности накосячит и ничего не исправит. 

Відгук
Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

Популярні послуги:

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!