Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки від 250 грн

Партнерську пропозицію

Зацікавила співпраця з компанією «Техсервіс Вінниця»?

Компанія « Техсервіс Вінниця » - це спеціалізований сервісний центр в місті Вінниця по              ремонту великої побутової техніки, а саме: ремонт пральних машин, ремонт холодильників, ремонт              кондиціонерів, ремонт мікрохвильовок, ремонт пилососів, ремонт кондиціонерів і т.д.

Наш сервісний центр відрізняється від своїх конкурентів співвідношенням «ціна - якість», так як виконання              ремонтних робіт побутової техніки проходить на високому професійному рівні, і в той же час ціна залишається              прийнятною для наших клієнтів. А, як усім відомо, це в наш час багато чого коштує.

Якщо ви майстер побутової техніки та досвід вашої роботи в даній сфері складає два і більше року, то ми раді              запропонувати вам взаємовигідну співпрацю з «Техсервіс Вінниця». Ми завжди раді плідній              співпраці з професійними фахівцями.

Чому ми?

Незважаючи на те, що «Техсервіс Вінниця» молода компанія, на ринку ремонту побутової техніки в місті Вінниця та              Вінницької області, якість виконуваних робіт залишається на високій планці.

Крім цього ми постійно стежимо за розвитком сфери діяльності, в якій ми працює, що дозволяє нам              бути завжди на висоті і дає можливість покращувати систему обслуговування наших клієнтів.

Також ми відповідально ставимося до ціноутворення на наші послуги, що дозволяє залучити клієнта. Наші              клієнти можуть замовити у нас послуги на ремонт побутової техніки за прийнятну їм вартість і не думати про те,              як доставити зламаний побутовий прилад на офіс сервісного центру, адже наш майстер приїде додому і              відремонтує зламану техніку.

У чому наша вигода?

Метою нашої партнерської програми є підвищення зручності і швидкості обслуговування клієнтів. Саме по              цього, ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці. Якщо вас зацікавила наша ідея співпраці,              то ми готові скласти ефективний план роботи, який буде вигідним і нам і нашим партнерам.

Наші переваги:

Економія грошей і часу

Ви можете викликати майстра для ремонту великої побутової техніки на будинок.

Знижкові пропозиції

При замовленні ремонту двох і більше приладів надається знижка.

Професійна команда

Високоякісні послуги по ремонту побутової техніки. У нас працюють тільки професіонали.

Гарантія якості послуг

Надається гарантія на виконану роботу.

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!