Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки від 250 грн

Ремонт кавомашин і кавоварок Вартість послуг

Зламалась кавоварка ?

Замовити зворотній дзвінок:

+38

і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Оформити заявку на Ремонт кавомашин і кавоварок

Напевно, кожна друга людина починає свій день із філіжанки кави. Варто зазначити, що розчинна кава не може зрівнятися з напоєм, приготованим у кавомашині. На сьогоднішній день кавові апарати – це не рідкість. Тепер таку техніку можна побачити не лише у ресторанах, барах чи кафешках, а й у звичайних офісах та житлових будинках.

Ці апарати дуже зручні та прості у використанні, до того ж напій, який вони роблять лише за кілька секунд, виходить бадьорим та справжнім.

Дуже незручно, коли така техніка виходить із ладу. Саме тому ремонт кофемашин Вінниця стала однією із затребуваних послуг на ринку сьогодні.

Основні поломки кофемашин

Такий вид побутової техніки, як кавоварка або кавомашина є не дуже дешевим, особливо якщо йдеться про ремонт. За найменші проблеми можна заплатити чималу суму грошей. Саме тому ми вирішили надати вам список популярних несправностей такої техніки та можливі варіанти їх вирішення самостійно.:

1. Кавомашина не запускається.

У цій ситуації логічним буде оглянути шнур живлення, чи на ньому немає дефектів. Спробуйте підключити машину до іншої розетки. Якщо виявлено пошкодження, необхідно поміняти вилку або шнур. Другою причиною того, що прилад не вмикається, може бути несправна плата управління, що часто буває через стрибки напруги в мережі.

Якщо ви не маєте уявлення про роботу електронних компонентів або взагалі про електрику, то і в першому та другому випадку доцільним буде звернутися за допомогою до фахівця.

2. Під кавоваркою з'явилася вода.

Ця поломка вважається однією з найпоширеніших. До появи такого протікання може призвести будь-що і будь-де. Зазвичай це може бути пошкодження одного із ущільнювачів гідросистеми, поява тріщин на силіконовій трубці чи сальниках. Насамперед потрібно виявити те місце, де відбулося протікання, з нього і треба починати лагодити техніку. Іноді вистачає заміни тільки одного сальника, а іноді це може бути і заміна всіх резинок ущільнювачів і трубок.

У тому чи іншому випадку не варто чекати, що машина перестане текти самостійно без будь-яких втручань. Адже якщо з'явилося хоч найменше протікання, його треба негайно усунути, оскільки є ймовірність удару електричним струмом.

3. Кавомашина після помелу зерен кави скидає їх у відходи та не подає воду.

Це може статися через несвоєчасне чищення пристрою. Заварювальний пристрій не може до кінця зробити напій, оскільки на старе мастило налипло багато кави. Вихід – профілактичне чищення кавомашини із заміною мастила.

4. Кавомашина видає помилку.

Найпоширеніша ситуація, коли на дисплеї виводиться сигнал про помилку. Насамперед можна звернутися до інструкції з експлуатації кавомашини. Як правило, там написані всі можливі коди таких помилок та причини їх появи. Кожна помилка відповідає за якусь проблему: засмічення апарату, несправність якихось датчиків тощо.

Однак варто зауважити, що не завжди потрібно поспішати замінювати ту деталь, на яку може вказувати помилку. Оскільки часто буває так, що причина криється зовсім в іншому, а ви заміните цілком робочу деталь. Щоб такого не відбулося бажане втручання досвідченого фахівця!

5. Кавомашина не реагує на кнопки.

Насамперед переконайтеся, що в ній є зерна кави, достатній рівень води та всі її елементи стоять на своєму місці. Зніміть панель та огляньте кнопки, можливо вони залипають. Якщо ви все почистили і, як і раніше, не можете усунути несправність, тоді краще звернутися до сервісу з ремонту техніки у Вінниці.

6. Кавомолка працює, але каву не перемелює.

Переконайтеся, що в апараті є зерно. Якщо все-таки кава є, перевірте, може вона дуже жирна або сира. Необхідно видалити всі залишки, почистити кавомолку і знову засипати каву нормальної якості. Якщо ж все це не допомогло, потрібне повне очищення та розбирання техніки, яку краще довірити майстру.

7. Кавомашина видає незрозумілі звуки, але кави не варить.

Якщо ваша кавоварка гуде або тріщить, але при цьому варіння кави не відбувається, перевірте чи подається вода з резервуара і чи відбувається її нагрівання. Ймовірно, у системі виникла повітряна пробка, потрібно просто пропустити її.

Якщо не допомогло, можна прочистити всю трубку. Але найкраще довірити свою техніку фахівцю.

8. Капучинатор не працює.

Поломка капучинатора – це досить часте явище в кофемашинах, де є такий елемент. Внаслідок цього молоко може погано збиватися або взагалі не збиватися. Це може статися як через засмічення повітряних клапанів, так і через неякісне молоко.

Якщо чищення капучинатора не допомогло, зверніться за допомогою до спеціалізованого сервісу.

9. Кавомашина не бачить рівень води.

Якщо резервуар з водою наповнений, але кавовий апарат не реагує на рівень води, швидше за все несправний датчик рівня води (поплавець). Причиною цього може бути забруднення датчика або потрапляння води. Спробуйте прочистити його або замінити.

Важливо! Попадає вода у поплавець не просто так. Причиною цього може бути занадто холодна або гаряча вода, яка була залита в резервуар. Тому потрібно заливати воду лише кімнатної температури!

Причини несправностей кавоварок та кавомашин

Несправності кофемашин можуть з'являтися з різних причин. Це може бути і через засмічення системи, і через неправильну експлуатацію, жорстку воду і т.д.

Майстри сервісних центрів виділили найпоширеніші причини:

- зношування внутрішніх елементів техніки;

- неакуратне поводження з машинкою;

- невчасне чищення кавоварки;

- неправильно виставлені налаштування на самому апараті;

- застосування неякісних зерен кави.

Ремонт та обслуговування кавомашин у Вінниці.

Для того щоб уникнути витрат на ремонт кавового обладнання, варто дотримуватися простих правил експлуатації і не забувати проводити профілактичне чищення приладу. Але все ж таки, якщо так сталося, що кавомашина зламалася, звертайтеся до спеціалізованого сервісного центру «Техсервіс Вінниця».

Ремонтувати техніку у нас - одне задоволення. Ми повертаємо до життя кавоварки різних брендів. Діагностику техніки ми проводимо безкоштовно, а також гарантуємо виконану роботу. З вартістю наших послуг ви можете ознайомитись у відповідному розділі на нашому сайті.

Звертаючись до «Техсервісу Вінниця» ви заощаджуєте свій час та фінанси, а також отримуєте свою техніку в робочому вигляді в найкоротші терміни!

Відгуки наших клієнтів:

Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

Ткачук Игорь Геннадиевич

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Помогли справиться с задачей за 15 минут,которую не мог решить я за 2,5 часа.Причем даже не видя машинку.В телефонном режиме решили мою проблему.Профессионалы своего дела!

Відгук

Популярні послуги:

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!