Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки від 250 грн

Ремонт мікрохвильовок Вартість послуг

Зламалася мікрохвильова піч?

Замовити зворотній дзвінок:

+38

і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Оформити заявку на Ремонт мікрохвильовок

Ринок побутової техніки настільки вже широкий, що споживач може придбати будь-який потрібний йому товар, що відповідає всім його вимогам, починаючи з простих дешевих та до наворочених дорогих. Це стосується і мікрохвильових печей. Вони можуть бути простими з механічним управлінням – дешевші, і на електроніці – з низки дорогих та функціональніших. Але ні ті, ні інші не будуть служити вічно. Звичайно, якщо правильно експлуатувати мікрохвильову піч, то термін її роботи буде довшим. Але рано чи пізно деталі будь-якої техніки виходять із ладу, або через якість, або через вік.

Якщо ж сталося так, що вам нема де розігріти їжу, і терміново потрібен ремонт мікрохвильової печі, вам з радістю допоможуть фахівці сервісного центру «Техсервіс Вінниця». Одним із напрямків діяльності компанії є ремонт мікрохвильових печей у Вінниці.

Основні причини поломок НВЧ-печей

Фахівці нашого сервісного центру виділяють такі найпопулярніші несправності мікрохвильових печей:

Мікрохвильова піч не вмикається. Дуже часто буває так, що проблема ховається не в зламаній техніці, а в несправній розетці, тому перевірте в першу чергу справність розетки, до якої підключена піч. Якщо проблема не в розетці, тоді варто перевірити запобіжники пристрою (термодатчик та запобіжник мережі).

Проблеми із клямкою дверей також можуть стати причиною такої несправності. Адже якщо мікро-вимикач дверей зламаний, на плату буде подаватися сигнал про незачинені двері, і піч не включатиметься.

Якщо перераховані вище перевірки не дали результату, варто перевірити ще й напруги на трансформаторі.

Не працюють кнопки на мікрохвильовій печі. Якщо ваша піч не реагує на будь-яке натискання кнопок причиною цього може бути:

- обрив доріжок плівкової клавіатури;

- залипання контактів;

- відсутність контакту в місці, де з'єднується шлейф із роз'ємом плати управління.

Мікрохвильова піч не нагріває їжу. Якщо все працює (підсвічування, гриль), але продукти залишаються холодними, то швидше за все з ладу вийшов магнетрон. В іншому випадку причиною такої несправності може бути пошкоджений конденсатор.

Не крутиться тарілка мікрохвильової печі. Тарілка НВЧ-печі обертається за допомогою пластикових коліщаток, що знаходяться під нею. Якщо тарілка у вашій печі не обертається, проблема може бути пов'язана з ними..

Уважно огляньте коліщатка, іноді залишки їжі можуть забиватися в деталях механізму, що перешкоджатиме обертанню тарілки.

Якщо рух тарілки не заблоковано, причина може бути у несправному приводному двигуні.

Мікрохвильова піч працює не відключаючись. У такому разі треба перевіряти:

- справність реле подачі напруги на обмотку трансформатора (можливо залипли контакти); 

- ланцюги управління реле та процесор;

- мікро-перемикач дверей.

НВЧ-піч іскрить або тріщить всередині. Причин появи скрегочучого звуку або запаху гару може бути багато, наприклад:

- використання металевого посуду;

- перегоріла захисна пластина;

- пошкодження емальованого покриття на стінках камери;

- пошкоджено куплер обертаючої тарілки.

Індикаторна панель не світиться. Насамперед перевірте наявність напруги в розетці. Якщо напруги немає, слід замінити трансформатор модуля управління. Якщо є – то перевірте справність запобіжників.

Основні причини поломок мікрохвильових печей

Майстрам сервісних центрів доводиться часто стикатися з ремонтом такої техніки. Варто відзначити, що серед усіх причин поломок найчастішими вважаються ті, які з'являються за виною самих власників.

Наприклад:

- розігрів продуктів у невідповідному металевому посуді або з металевою ложкою;

- закриття тарілками основних вентиляційних отворів;

- невчасне чищення техніки.

Такі дії можуть призвести до серйозних наслідків, вирішення яких може бути недешевим.

Ремонт НВЧ-печей у «Техсервіс Вінниця»

При виявленні неполадок у роботі НВЧ-печі бажано провести діагностику та виявити причину. Адже, на перший погляд, навіть незначна дрібниця, нерідко переростає у серйозну поломку.

Наші спеціалісти проведуть якісний ремонт НВЧ-печей будь-якої складності. Компанія «Техсервіс Вінниця» пропонує своїм клієнтам співпрацю на дуже вигідних умовах:

- ремонт мікрохвильових печей вдома – суттєво економить час та фінанси замовника;

- оперативність роботи, професіоналізм майстрів та прийнятна ціна;

- забезпечення всіма необхідними запчастинами;

- надання гарантії на виконані роботи та використовувані деталі.

Якщо ваша мікрохвильова піч перестала гріти їжу, почала іскрити або зовсім перестала вмикатися, ви можете викликати майстра з ремонту мікрохвильових печей в «Техсервіс Вінниця».

Ремонт мікрохвильової печі відбувається так: оператор отримує інформацію про несправність даної техніки та повні контактні дані замовника. У зручний для вас час приїжджає майстер і проводить діагностику, це необхідно для того, щоб визначити, у чому суть поломки. Після цього безпосередньо і виконується ремонт побутової техніки.

Залишити заявку на ремонт мікрохвильової печі ви можете за телефоном або на сайті компанії «Техсервіс Вінниця».

Відгуки наших клієнтів:

Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

Ткачук Игорь Геннадиевич

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Помогли справиться с задачей за 15 минут,которую не мог решить я за 2,5 часа.Причем даже не видя машинку.В телефонном режиме решили мою проблему.Профессионалы своего дела!

Відгук

Популярні послуги:

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!