Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки від 250 грн

Ремонт сушильних машин Вартість послуг

Зламалась сушильна машина?

Замовити зворотній дзвінок:

+38

і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Оформити заявку на Ремонт сушильних машин

Побутова техніка вже настільки спростила життя сучасній людині, що вона просто не може уявити свої будні без неї. Адже використання такої техніки – це суттєва економія часу.

Серед великої побутової техніки останніми роками стали популярними й сушильні машини, які дедалі більше завойовують увагу споживача. З їх допомогою можна дуже швидко та акуратно висушити білизну. Такий пристрій просто ідеальний для власників будинків, де немає можливості висушити білизну самостійно.

Сушарки, як побутового, так і промислового виробництва - це досить надійна техніка, проте ресурс її не безмежний. Ломатися така техніка може також, як і всі інші, у зв'язку з чим і зростає попит на ремонт сушильних машин.

Варто зауважити, що порівняно з посудомийками або пралками, сушильні машинки ламаються набагато рідше. Зумовлено це тим, що до неї може потрапити невелика кількість води, яка не завдасть їй шкоди.

Поломки сушильних машин

Серед поломок сушильних машин можна виділити такі, як:

Сушильна машина не запускається. Насамперед перевірте: чи є напруга в електромережі, чи герметично закриті дверцята люка, чи не вибило пробки. Спробуйте перезапустити сушильну машинку або підключити до іншої розетки. Якщо поломка все ж таки не була знайдена, зверніться за допомогою до фахівця.

Шум під час роботи сушильної машини. Якщо ваша сушильна машинка сильно вібрує і шумить при включенні, перевірте, чи правильно вона встановлена. Адже прилад має бути виставлений за рівнем, без перекосів, щоб барабан не торкався внутрішніх механізмів і міг вільно обертатися. Руйнування приводного ременя або підшипників можуть стати причиною появи шуму під час роботи машинки.

- Не крутитися барабан у сушильній машині. Причиною поломки може стати перевантаження барабана великим обсягом речей. Збій у роботі електронного модуля також може спричинити таку проблему. 

- Після сушіння речі залишаються мокрими. Поломка може бути пов'язана з перегоранням нагрівального елемента барабанного механізму або з перевантаженням барабана, внаслідок чого ламаються підшипники та двигун машинки.

- Сушильна машина протікає. Перевірте клапани дренажу, можливо, їх потрібно прочистити. Також причиною можуть бути пошкоджені прокладки або неправильне підключення агрегату до водопроводу. 

Машинка працює, але не крутиться барабан. Всі речі потрібно акуратно завантажувати в барабан, в іншому випадку сплутана білизна може порушити центрування механізму і призвести до нерівномірного обертання барабана, а після і до того, що барабан взагалі не крутитиметься. Ще однією поширеною причиною такої поломки є вихід з ладу електронного модуля або збої програмного забезпечення.

Сушильна машина сильно нагрівається. Причиною сильного перегріву техніки може бути часткове замикання її ТЕНу, забруднений вентиляційний отвір або пошкодження крильчатки.

Причини несправності сушильних машин

За статистикою сервісного центру найбільш поширеною причиною поломок такої техніки вважається недотримання користувачем інструкцій з експлуатації сушильних машин. Як правило, власники техніки читають інструкцію після того, як щось зламалося.

Крім цього, до популярних причин поломок відносять:

Розгерметизація випускного повітроводу. Це легко визначити, тому що в приміщенні, де стоїть машинка, буде підвищена вологість повітря.

Перевантаження барабана. Мабуть, одна з найпопулярніших причин пошкодження сушарок. Не варто завантажувати більше речей, ніж максимально допустиму вагу завантаження. Особливо надто мокрі речі, адже потужність барабана не розрахована на таке сушіння. Внаслідок чого ламаються основні вузли агрегату.

Сплутування речей. Нерівномірний розподіл білизни всередині барабана може призвести до сильного шуму та вібрації під час його роботи, а також зношування роликів.

Забруднені фільтри машини. Недостатня циркуляція повітря, через що відбувається перегрів машини та речі не висушуються повністю.

- Попадання сторонніх предметів усередину барабанного механізму. Щоб уникнути сильного шуму під час роботи машинки, а також пошкодження її важливих комплектуючих, уважно оглядайте речі перед завантаженням їх у механізм.

Більшість цих поломок навряд чи вдасться виправити самостійно, без допомоги грамотного фахівця, але можна стежити за тим, щоб їх не допустити!

Ремонт сушильних машин у Вінниці

У разі поломки сушильної машинки, ремонт її потрібно довіряти лише грамотному фахівцю. Адже тільки майстер із досвідом зможе швидко знайти поломку та усунути її.

У «Техсервіс Вінниця» працюють лише професіонали, які зможуть якісно відремонтувати вашу техніку у найкоротший термін.

Ми раді запропонувати вам море можливостей для вигідної співпраці. Послуги нашого сервісу є максимально вигідними для клієнта, адже діагностика побутової техніки у нас абсолютно безкоштовна. Також вам не потрібно транспортувати свою техніку до нас, оскільки ви можете викликати майстра додому у м. Вінниця.

Скориставшись послугами нашого сервісу, ви переконаєтеся, що ваша техніка працюватиме навіть краще, ніж раніше.

Ми завжди відкриті для спілкування з нашими клієнтами. Зв'яжіться з нами за вказаними телефонами в шапці сайту, і отримайте консультацію з усіх питань.

Сушильні машини хоч і досить поширена техніка, але досвідчених фахівців з їхнього ремонту, на жаль, зараз не так вже й багато. Тому довіряйте свою техніку лише професіоналам – звертайтесь до «Техсервісу Вінниця».

Відгуки наших клієнтів:

Т

Тетяна

Послуга:Ремонт дрібної побутової техніки

Відгук

Я з області і коли звернулась сюди, я просила зробити діагностику мікрохвильовки в той самий день, щоб я розуміла що з нею робити, а вони за 2 години зробили ремонт, а не лише діагностику! щиро вдячна за людський підхід!

Відгук

Богдан

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.Адміністратор: Дуже дякуємо Вам за відгук. Нехай Ваша техніка ще довго працює!

Відгук

Бойко В.

Послуга:Ремонт телевізорів

Відгук

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.Адміністратор: Дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку нашої роботи!

Відгук

Ткачук Игорь Геннадиевич

Послуга:Ремонт кавомашин і кавоварок

Відгук

Помогли справиться с задачей за 15 минут,которую не мог решить я за 2,5 часа.Причем даже не видя машинку.В телефонном режиме решили мою проблему.Профессионалы своего дела!

Відгук

Популярні послуги:

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!