Сервисный центр по ремонту бытовой техники

Сервисный центр по ремонту бытовой техники

Сервисный центр по ремонту бытовой техники

*- Если мастер осуществляет ремонт, то Вы не оплачиваете его вызов. Если же Вы отказываетесь от ремонта Вам необходимо будет оплатить его вызов в размере от 150 грн.

Ремонт духовок Стоимость услуг

Ремонт духовок, плит, варочных поверхностей

Заказать обратный звонок:

+38

и мы обязательно свяжемся с Вами

Оформить заявку на Ремонт духовок

Ремонт духовок, плит, варочных поверхностей

Отзывы наших клиентов:

Рибонька Тетяна

Услуга:Ремонт мультиварок

Отзыв

На слідуючий день після отримання чаші прийшло смс, що моє замовлення виконано. Я звернулась з проханням вислати поштою мультиварку, бо їхати далеко і дорого. І знову мені пішли назустріч.

Отзыв

Рибонька Тетяна

Услуга:Ремонт мультиварок

Отзыв

подзвонила в ТЕХСЕРВІС і була приємно здивована, коли ангельський дівочий голосок ствердно відповів: «Так, ми ремонтуємо прилади на гарантії, привозьте.» Відправила я мультиварку з внучкою, а чашу забула вставити, а без неї не приймають. Дівчина менеджер виявилась чуйною і людяною - дай їй, Боже здоровя – коли почула, що ми з Піщанки, дозволила чашу вислати поштою. На слідуючий день після отримання чаші прийшло смс, що моє замовлення виконано, до сплати О (нуль) грн.

Отзыв

Рибонька Тетяна

Услуга:Ремонт мультиварок

Отзыв

Дуже раджу всім з проблемами побутової техніки звертатись саме в цей сервісний центр – ТЕХСЕРВІС – по вул. Кост. Василенка, 16. Розповім чому. В мене поломалась мультиварка ROTEX (на гарантії). Подзвонила я в СЦ «Спеціаліст» (вул.. Порика, 1) і у ВФ ТОВ «Лотос» (вул. Енергетична, 3-а) – ці центри були зазначені у гарантійному талоні. В обох центрах мені відмовили навіть не спитавши, яка проблема у мультиварки. Знайшла сайти ще кількох сервісів, але і там почула відмову. Втрачаючи надію, подзвонила в ТЕХСЕРВІС і була приємно здивована, коли ангельський дівочий голосок ствердно відповів: «Так, ми ремонтуємо прилади на гарантії, привозьте.» Відправила я мультиварку з внучкою, а чашу забула вставити, а без неї не приймають. Дівчина менеджер виявилась чуйною і людяною - дай їй, Боже здоровя – коли почула, що ми з Піщанки, дозволила чашу вислати поштою. На слідуючий день після отримання чаші прийшло смс, що моє замовлення виконано, до сплати О (нуль) грн. Я звернулась з проханням вислати поштою мультиварку, бо їхати далеко і дорого. І знову мені пішли назустріч. Буквально через годину прийшло повідомлення з Н. пошти, що до мене прямує посилка за таким-то номером, а на слідуючий день я її отримала. Мультиварка працює чудово. Тепер я знаю куди буду звертатись, якщо знову щось поломається. І всім буду рекомендувати.

Отзыв

Олег

Услуга:Ремонт стиральных машин

Отзыв

НЕ РЕКОМЕНДУЮ, 19.05 (среда) оставил заявку на ремонт стиральной машинки 21,05 (пятница) перезвонил мастер договорились на 24,05 (понедельник) что он перезвонит сегодня 27,05 звонка нет


        Адміністратор: Шкода, що сталось таке непорозуміння, і Ви з майстром не зрозуміли один одного.  Прошу вибачення!

Отзыв

Популярные услуги:

Хотите, что бы Ваша техника оставалась с Вами как можно дольше?Тогда доверьте ее ремонт профессионалам!