Сервисный центр по ремонту бытовой техники

Сервисный центр по ремонту бытовой техники

Сервисный центр по ремонту бытовой техники

*- Вызов мастера и диагностика техники от 250 грн.

Отзывы наших клиентов:

Категория:

Богдан

Услуга:Ремонт кофемашин и кофеварок
15 часов назад

Отзыв

Дуже вдячний за ремонт SAECO Idea після залиття двигуну. Все простестували при мені. Рекомендую.

Оценка:

Бойко В.

Услуга:Ремонт телевизоров
18 часов назад

Отзыв

Віддав телевізор у ремонт перед новим роком. Не дивлячись на свята, ремонт провели за декілька днів, ціна трошки дешевше конкурентів. Уже місяць все працює чудово.

Оценка:

Ткачук Игорь Геннадиевич

Услуга:Ремонт кофемашин и кофеварок
1 год назад

Отзыв

Помогли справиться с задачей за 15 минут,которую не мог решить я за 2,5 часа.Причем даже не видя машинку.В телефонном режиме решили мою проблему.Профессионалы своего дела!

Оценка:

БоровськаЛ.М

Услуга:Ремонт посудомоечной машины
1 год назад

Отзыв

Дуже задоволена.Якість і ціна -все сподобалось.

Оценка:

Рибонька Тетяна

Услуга:Ремонт мультиварок
1 год назад

Отзыв

На слідуючий день після отримання чаші прийшло смс, що моє замовлення виконано. Я звернулась з проханням вислати поштою мультиварку, бо їхати далеко і дорого. І знову мені пішли назустріч.

Оценка:

Рибонька Тетяна

Услуга:Ремонт мультиварок
1 год назад

Отзыв

подзвонила в ТЕХСЕРВІС і була приємно здивована, коли ангельський дівочий голосок ствердно відповів: «Так, ми ремонтуємо прилади на гарантії, привозьте.» Відправила я мультиварку з внучкою, а чашу забула вставити, а без неї не приймають. Дівчина менеджер виявилась чуйною і людяною - дай їй, Боже здоровя – коли почула, що ми з Піщанки, дозволила чашу вислати поштою. На слідуючий день після отримання чаші прийшло смс, що моє замовлення виконано, до сплати О (нуль) грн.

Оценка:

Рибонька Тетяна

Услуга:Ремонт мультиварок
1 год назад

Отзыв

Дуже раджу всім з проблемами побутової техніки звертатись саме в цей сервісний центр – ТЕХСЕРВІС – по вул. Кост. Василенка, 16. Розповім чому. В мене поломалась мультиварка ROTEX (на гарантії). Подзвонила я в СЦ «Спеціаліст» (вул.. Порика, 1) і у ВФ ТОВ «Лотос» (вул. Енергетична, 3-а) – ці центри були зазначені у гарантійному талоні. В обох центрах мені відмовили навіть не спитавши, яка проблема у мультиварки. Знайшла сайти ще кількох сервісів, але і там почула відмову. Втрачаючи надію, подзвонила в ТЕХСЕРВІС і була приємно здивована, коли ангельський дівочий голосок ствердно відповів: «Так, ми ремонтуємо прилади на гарантії, привозьте.» Відправила я мультиварку з внучкою, а чашу забула вставити, а без неї не приймають. Дівчина менеджер виявилась чуйною і людяною - дай їй, Боже здоровя – коли почула, що ми з Піщанки, дозволила чашу вислати поштою. На слідуючий день після отримання чаші прийшло смс, що моє замовлення виконано, до сплати О (нуль) грн. Я звернулась з проханням вислати поштою мультиварку, бо їхати далеко і дорого. І знову мені пішли назустріч. Буквально через годину прийшло повідомлення з Н. пошти, що до мене прямує посилка за таким-то номером, а на слідуючий день я її отримала. Мультиварка працює чудово. Тепер я знаю куди буду звертатись, якщо знову щось поломається. І всім буду рекомендувати.

Оценка:

Гончарук Валерий

Услуга:Ремонт смартфонов
1 год назад

Отзыв

Заміна екрану на Самсунг Галакси S20+. Все чітко правильно і без дишніх проблем. Працівники привітні уважні позитивні. Завжди на звязку. Дякую за роботу та безвідказність. Рекомендую відділ сервісу Самсунг у місті Вінниця тц Мегамол        Адміністратор:  Дякую, але Ви помилились сайтом. Ми не ремонтуєм телефони)

Оценка:

Оставить отзыв

Расскажите о нашем сервисе всем пользователям:

Добавить фото:

Взять из вашего аккаунта

Хотите, что бы Ваша техника оставалась с Вами как можно дольше?Тогда доверьте ее ремонт профессионалам!