Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки 400 грн

Статті

10
Ноябрь

Чому не працює хлібопічка?

Ми вже багаторазово, говорили про те, що смачніше за домашню, якісну їжу, немає нічого. А особливо це стосується ароматного домашнього хліба, який у наш час легко приготувати за допомогою хлібопічки. Хлібопічка дуже потрібна річ у будинку, якщо ви любитель смачної випічки. Крім того, що вона випікає всякі смаколики, ви можете полегшити собі роботу, коли готуєте пельмені або вареники. Адже в хлібопічках є окрема функція, яка дозволяє замісити тісто і не лише на вареники, а й приготувати тісто на млинці.

Але, як і будь-який інший прилад, хлібопічка може зламатись, і причин для цього існує багато, і виробничий брак, і людський фактор, і різноманітні технічні причини. Але факт залишається фактом.

Спробуймо розібратися, які ж несправності можуть виникнути з хлібопічкою.

Найболючішим місцем у хлібопічці є придатковий механізм хлібопічки, тобто тієї частини хлібопічки, яка відповідає за замішування тіста. І часто нарікання на те, що неякісно та не продумано, розроблено вузол підшипника. Через це, якщо ви часто використовуєте функцію замішування тіста, то даний вузол виходить з ладу протягом півтора - двох років.

Також скарги надходили на те, що дуже швидко ламається термодатчик, а це тягне за собою пригорання хліба, навіть якщо ви ставите його на програму «середня» або «світла скоринка».

Бувають так само випадки, коли під час роботи хлібопічки ви чуєте сторонні звуки, яких, в принципі, не повинно бути. І цей звук дуже схожий на писк. Швидше за все, проблему потрібно шукати в звуковій програмі, а вона присутня, тому що хлібопічка подає звукові сигнали після закінчення процесу випічки.

Все ці проблеми найчастіше відбуваються з хлібопічками, виробництва компанії MOULINEX.

Але й у перевірених виробників, буваю похибки та ще одна скарга, про яку можна розповісти, це витік вологи. Це відбувається через негерметичність прокладки замішувача. Через таку похибку тісто не може бути однорідним та хліб повністю не пропікається, що не дуже добре.

Найпоширеніша несправність хлібопічок - це згорілий нагрівальний елемент (ТЕН). І ця несправність загрожує всім хлібопічкам без винятку, навіть дорогим та брендовим.

Ще однією неприємною поломкою є самостійне, а найголовніше несподіване відключення. І цю проблему вирішити вам допоможе лише майстер.

Якщо ж докладно розглядати хлібопічки та їх «слабкі» місця, окрім глобальних і великих несправностей, можуть бути й дрібні, але з ними можна якось змиритись. До них належить:

- зазор форми хлібопічки, але це тягне за собою незручність відкривання деспенсера;
- на диспенсері встановлена слабка пружинка та продукти падають у форму з тестом;
- незначні програмні збої;
- у процесі випікання хліба чи інших хлібобулочних виробів чути запах пластмаси, це якісний пластик з якого виготовлена хлібопічка, чи явний виробничий брак;
- хлібопічка дуже шумно здійснює замішування тіста;
- не дуже коректна книга рецептів, не відповідає кількість інгредієнтів та час приготування;
- не утворюється на випічці скоринка.

Ось такі несправності існують і ми з цим нічого не поробимо, техніка є техніка. Ми тільки можемо сподіватися на те, що виробники якось відреагують на скарги власників хлібопічок і вживуть відповідних заходів. А поки що ми можемо насолоджуватися тим, що є і дякувати виробникам за такий корисний винахід. Але пам'ятати, що правильна експлуатація хлібопічки дозволить подвоїти її термін роботи.

Але якщо сталося так, що хлібопічка зламалася, зверніться до сервісного центру "Техсервіс Вінниця", і наші майстри допоможуть вирішити ваші проблеми.

Повернутися

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!