* - Виклик майстра і діагностика техніки 400 грн
Статті
Як підготувати мультиварку до першого використання
Як підготувати мультиварку до першого використання.
Зміст:
1. Розпакування приладу після покупки
2. Очищення мультиварки перед першим використанням
3. Перша страва у мультиварці
4. Догляд за мультиваркою
У нашому будинку дуже багато побутової техніки, що приносить нам користь і допомагає справлятися з домашніми турботами та завданнями. Серед усіх цих приладів господиням дуже сподобався такий прилад, як мультиварка.
Мультиварка не так давно з'явилася на ринку побутової техніки, але вона припала багатьом користувачам до душі своєю багатофункціональністю. І як тільки відбулася мрія, і ви купили мультиварку, ви вже бачите, як ви варите в ній кашу, готуєте йогурт тощо. Але, є одне, але не все так відразу, мультиварку спочатку потрібно підготувати до першого використання. Не турбуйтеся, нічого складного в цьому немає, просто дотримуйтесь порад, які ми вам дамо в нашій статті.
Розпакування приладу після покупки
Якщо ви тільки купили прилад і принесли його додому з вулиці, то не варто його відразу діставати з коробки, прилад повинен адаптуватися до кімнатної температури. А ще у мультиварці може з'явитися конденсат, особливо якщо придбали прилад у зимовий період, і коли ви принесете її додому, то вам потрібно, щоби цей конденсат випарувався. Бажано навіть прилад не діставати із коробки.
Важливо визначитися, де стоятиме прилад, оскільки до цього місця є деякі вимоги:
- на мультиварку не повинні потрапляти прямі промені сонця, тобто на підвіконня ставити мультиварку не можна;
- мультиварка повинна стояти в такому місці, де є витяжка або хоча б є вільне місце над нею, щоб пара могла без перешкод виходити назовні. Як бачите, ставити мультиварку в шафку не можна. Є, звичайно, випадки, коли у вас є поличка під шафкою, і іншого місця ніде немає, то ви можете поставити туди мультиварку, але її клапаном потрібно розвернути на кухню;
- мультиварка повинна стояти лише на рівній, неслизькій поверхні.
Після того, як ви вибрали потрібне місце, і пройшло вже кілька годин з моменту доставки мультиварки в будинок, можна її вже розпакувати. Будьте уважні та обережні, дістаючи прилад із коробки. Зніміть усі пакети та упаковки, а також рекламні наклейки, винятком є наклейка із серійним номером. Коли все розпаковано, вам слід сховати коробку і зберігати її доти, доки діє гарантійний талон на мультиварку.
Очищення мультиварки перед першим використанням
Перед тим, як використовувати мультиварку, потрібно її спочатку помити. Корпус та внутрішню частину необхідно протерти злегка вологою ганчірочкою. А ось чашу приладу і всі аксесуари до неї необхідно добре промити з використанням засобу для миття посуду, після чого витріть все насухо. Уважно огляньте свою мультиварку, бувають моделі зі знімними деталями. Якщо такі є, їх теж потрібно промити в теплій воді з миючим засобом. Для миття чаші мультиварки не використовуйте абразивні засоби, адже ви можете легко пошкодити внутрішнє покриття чаші.
Щоб мультиварка була готова до використання, налийте в неї трохи води та виберіть програму «Пар/паста» на хвилин п'ять. Це дозволить очистити прилад від заводської обробки. Після такої простої процедури можна приступати до використання приладу.
Перша страва у мультиварці
Якщо ви вперше використовуєте мультиварку, то почніть із найпростішої страви. Так ви поступово зможете ознайомитися з програмами приладу та з його можливостями. Обов'язково перед тим, як взятися за експлуатацію мультиварки, уважно вивчіть її інструкцію. Це допоможе вам у всьому розібратися без зайвих проблем.
Приготувати в мультиварці можна багато смачних, а головне, корисних страв. Щоб вам було легше, виробник додає до приладу книгу з рецептами. Там вказується в основному, у яких пропорціях продукти потрібно використовувати і скільки часу готувати страву. Але іноді бувають такі мультиварки, в яких час вручну виставити не можна, там все запрограмовано вже виробником. Якщо вам важливе виставлення часу вручну, то перед покупкою приладу цей аспект потрібно уточнити у продавця.
Ви підготували мультиварку, визначилися з рецептом, настав час би приступити до процесу готування. Для цього підготуйте всі необхідні продукти, покладіть все в прилад, додайте спеції, закрийте кришку і виберіть потрібну вам програму, встановлюючи при можливості необхідний час приготування. Всі ваші функції закінчилися, далі справа за мультиваркою. Після приготування прилад подасть звуковий сигнал. Ви можете відразу вимкнути прилад та насолоджуватися готовою стравою, а у разі вашої відсутності мультиварка автоматично перейде в режим «Підігрів».
Догляд за мультиваркою
Користуючись будь-яким побутовим приладом потрібно розуміти, що для якісної та тривалої його служби за ним потрібно правильно та своєчасно доглядати. Мультиварка не виняток, за нею потрібен догляд після кожного використання. По закінченні готування добре вимийте чашу і всі інші знімні деталі мультиварки. Не забудьте за спеціальний ковпачок, у якому збирається зайва волога. Він, як правило, кріпиться на задній частині корпусу. Його потрібно мити обов'язково, адже волога з часом випаровуватиметься, а жир засихатиме і потім ви не зможете його відмити.
Трапляються випадки, коли чашу складно відмити, оскільки в ній готувалися дуже жирні продукти. У такому разі ви можете налити в неї води та включити програму «Пар/паста», і так прилад самоочиститися, і вам залишиться тільки сполоснути всі деталі приладу.
І наприкінці нашої статті, підбиваючи підсумки, ми дамо вам кілька корисних і дуже важливих порад:
- намагайтеся не залишати готову їжу в чаші мультиварки на тривалий час, краще пересипати її в чисту каструльку, а чашу вимити;
- намагайтеся не перевантажувати мультиварку, якщо її чаша розрахована на три літри, то продукти повинні не перевищувати максимальну позначку;
- перевіряйте перед включенням приладу, чи щільно ви закрили кришку;
- під час роботи приладу не варто класти ніяких сторонніх предметів;
- використовуйте чашу мультиварки тільки за її призначенням, але не для інших цілей, типу змішування салатів;
- увімкнувши мультиварку переконайтеся, що пара з неї безперешкодно піднімається гору;
- не вмикайте мультиварку, якщо в ній немає чаші;
- не експериментуйте, і жодні інші каструльки замість чаші в мультиварку не кладіть.
Ось така невелика, але сподіваємось, корисна стаття у нас вийшла. Бажаємо, щоб ваш прилад вам служив довго і справно. Ну, а якщо трапилися якісь неполадки – не засмучуйтесь! Телефонуйте до нас і наші майстри виконають ремонт вашої техніки, яка зламалася.
Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!