Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки 400 грн

Статті

8
Февраль

Як позбутися неприємних запахів у мікрохвильовій печі?

Мікрохвильова піч – це невід'ємна частина кухні в кожного користувача. Це вірний помічник кожної господині. Її найчастіше використовують більше для розігріву вже готової їжі та розморожування заморожених продуктів, ніж для приготування їжі. Але є і винятки! Є мікрохвильові печі з розширеним функціоналом і їх часто використовують для приготування їжі або випічки. Кожен виробник до свого приладу додає інструкцію. Не важливо, який функціонал має НВЧ-піч, яким, на превеликий жаль, користуються не всі, і не всі навіть читають хоча б найголовніші аспекти. Що в свою чергу не дуже добре, адже, наприклад, не всі знають, який посуд можна використовувати, і замислюються про те, що потрібно було вивчити інструкцію вже, коли виникає проблема з неприємним запахом від горілого пластикового посуду або сухариків, які потрібно сушити. було на меншій потужності. Втім, що зроблено, те зроблено, тепер треба зрозуміти, як же позбутися цього неприємного запаху, який сам по собі не пропадає і його дуже довго чути. Але, при цьому не хочеться використовувати хімічні засоби, тому що це все-таки прилад, в якому готується чи гріється їжа.


Неприємний запах у мікрохвильовій печі

Зміст:

1.     Способи за допомогою яких можна позбутися неприємних запахів у мікрохвильовій печі.
2.     Використовуємо народні засоби при боротьбі з неприємним запахом.
3.     Краще профілактика – ніж пошук вирішення проблеми.

Способи за допомогою яких можна позбутися неприємних запахів у мікрохвильовій печі.

Сьогодні на прилавках магазинів є багато різноманітних хімічних засобів, що допоможуть упоратися з неприємним запахом у мікрохвильовій печі. Але, не кожна господиня хоче використовувати ці хімічні засоби, адже все ж таки обробляється внутрішня поверхня мікрохвильової печі, а в ній готується їжа. І, тим більше, що засіб під час обробки може потрапляти в дрібні щілини між деталями і потім випаровуватися під час роботи приладу. А це не дуже безпечно для нашого з вами здоров'я. Так, ніхто не заперечує, що на ринку є засоби із екологічно чистих матеріалів. Купити їх, на превеликий жаль, може не кожен, адже вартість їх не є особливо доступною. Саме тому багато хто шукає інші варіанти боротьби з цією проблемою.

У нашій статті ми опишемо всі методи, якими користуються досвідчені господині вже багато років і блискучий результат. Крім цього, всі засоби безпечні для життя людини і без будь-якої хімії. Єдине правило - перед використанням будь-якого засобу, приберіть спочатку добре НВЧ піч, а після миття мікрохвильову печі варто дуже ретельно промити чистою водою і витерти насухо.

Найпростіший підручний метод, це звичайна кухонна губка і миючий засіб для посуду. Якщо після використання такого методу запах гару все ще залишається в мікрохвильовій печі, то варто спробувати більш ефективні методи боротьби з цією проблемою.

 Використовуємо народні засоби при боротьбі з неприємним запахом.

Зазвичай, всі методи, у яких використовуються хімічні речовини, називають народними методами. Таких методів є кілька. Нижче ми опишемо їх докладніше.

Чищення мікрохвильової печі за допомогою води та лимона.

Лимон – це ідеальний засіб при боротьбі з неприємними запахами. За допомогою лимона можна позбутися неприємного запаху в холодильнику. Лимонний сік можна використовувати при боротьбі з неприємним запахом у пральній машині, і мікрохвильова піч не стане винятком. У випадку з мікрохвильовою піччю, то вам потрібно взяти чисту глибоку ємність, яку можна використовувати в мікрохвильовій печі, нарізати частинками свіжий лимон зі шкіркою, і покласти половину в ємність і залити водою. Після цього цю ємність ставимо в мікрохвильову піч і доводимо воду до кипіння і цей процес повинен тривати протягом 5 хвилин. Аналогічно потрібно вчинити з другою половиною лимона. Після такої обробки запах гару буде усунено.

Активоване вугілля допоможе позбутися неприємного запаху мікрохвильовій печі.

Активоване вугілля – це сорбент, який дуже добре поглинає запахи. Вам потрібно взяти десять таблеток активованого вугілля, перетерти їх у порошок, і залишити на блюдечку в НВЧ печі на добу. Повірте, від запаху гару не залишиться і сліду.

Харчова сода для боротьби з неприємним запахом.

Цей метод чищення використовували ще наші бабусі, проте він дієвий і ефективний. Для очищення мікрохвильової печі вам знадобиться сода та вода. Приблизно дві чайні ложки соди розчиніть у такій кількості води і отриманим розчином добре вимийте стінки мікрохвильової печі. А за годину ще раз повторіть таку процедуру. Вона дуже просто, адже нічого кип'ятити і гріти не знадобиться.

Засоби для миття мікрохвильової печі

Натуральна кава допоможе позбутися неприємного запаху в НВЧ-печі.

Ні для кого не буде секретом, те, що кава має здатність усувати багато неприємних запахів. І в нашому випадку ми теж можемо скористатися цим методом. Не полінуйтеся, зваріть чашечку ароматної кави і цим напоєм добре протріть стінки мікрохвильової печі і залиште на кілька годин, а потім протріть вологою ганчіркою мікрохвильову піч. Запаху гару не чути, а ось запах кави буде чути ще кілька днів.

Використовуємо оцет для очищення мікрохвильової печі.

Оцет, як і сода відомий своїми здібностями, видаляти неприємні запахи. Змішайте оцет та воду у співвідношенні 1:1 і протріть цим розчином мікрохвильову піч усередині. Після цього рекомендується не закривати щільно дверцята приладу, щоб з нього міг вивітритися різкий запах оцту.

Використовуємо для очищення мікрохвильової печі натуральні трави.

Якщо у вас у мікрохвильовій печі з'явився запах гару або будь-який інший неприємний запах скористайтеся відваром натуральних трав. Найкраще використовувати чебрець, м'яту та лаванду. Їх можна заварювати, як усі разом, так і по одному. Відвар, що ви отримаєте, налийте в ємність, яку можна використовувати в мікрохвильовій печі і поставте приблизно на хвилин тридцять на максимальному режимі. Після цього протріть насухо побутовий прилад.

Поварена сіль, як засіб проти неприємного запаху в мікрохвильовій печі.

Так, ви не помилилися і правильно прочитали, кухонна сіль дуже добре вбирає різні запахи. Як кажуть дешево, надійно та практично. Все що вам потрібно зробити, це взяти блюдце насипати в нього грам сто солі і залишити це блюдце у вимкненій мікрохвильовій печі на ніч. Ви справді здивуєтеся вранці, адже ніякого стороннього запаху ви не почуєте. Але, запам'ятайте, що цю сіль вживати надалі в їжі не можна, її потрібно просто викинути.

Чищення мікрохвильової печі

 

Краще профілактика – ніж пошук вирішення проблеми.

Звичайно, добре коли є вирішення тієї чи іншої проблеми, але краще зробити простіше – запобігти появі проблеми. Аналогічно і із запахами в мікрохвильовій печі. Для того, щоб у ній не з'являлися ніякі сторонні запахи, і вам не довелося багато часу витрачати на пошук вирішення проблеми, просто дотримуйтесь певних правил при експлуатації приладу. Нижче ми наведемо кілька простих правил, які повинен знати кожен, хто має мікрохвильову піч:

  • Використовуйте посуд, який дозволено виробником. Більше інформації з цього питання можна знайти в інструкції до приладу. Не можна використовувати м'який пластик, прилади металеві та з нанесенням напилення (золотий, срібний обідок тощо).
  • Після того, як розігріли або приготували що-небудь у мікрохвильовій печі, залиште на кілька хвилин її відкритою. Це допоможе ароматам трохи вивітрюватись і не змішуватися з іншими.
  • У процесі розігріву або приготування їжі обов'язково накривайте кришкою. Це не тільки дозволить позбутися неприємних запахів, а й прилад залишиться чистим.
  • Проводьте систематичне прибирання НВЧ-печі. Не чекайте, коли на стінках буде шар жиру. Бажано мити мікрохвильову піч через тиждень, але якщо так не виходить, то не рідше одного разу на місяць. Добре при чищенні мікрохвильової печі використовувати м'ятну зубну пасту та непотрібну щітку. Щіткою і пастою потрібно добре вичистити всі кути, після цього чистою водою добре протираємо весь прилад і залишаємо відкриті дверцята, щоб трохи провітрився.

Як ви бачите, нічого надскладного немає. Але це краще, ніж шукати методи боротьби з неприємним запахом, що з'являється в мікрохвильовій печі через неправильну її експлуатацію. Сподіваємось, що наша стаття буде вам корисною! 

Повернутися

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!