Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

* - Виклик майстра і діагностика техніки 400 грн

Статті

18
Декабрь

Що найчастіше виходить з ладу у побутових холодильниках. І як їх усунути

Холодильник - це побутовий прилад, який є в кожному будинку і без нього не обходиться жодна сім'я. Але, холодильник це все ж таки прилад, що складається з багатьох деталей і комплектуючих, тому він може зламатися в будь-який момент, як правило, це невідповідний момент. Причин поломки холодильника може бути багато, але найпоширеніші, які виділяють майстри з ремонту побутової техніки. Це найчастіші поломки, які можуть виникати під час роботи холодильника. До таких поломок фахівці відносять:

- калюжа води на підлозі під холодильником або вода у холодильнику;

- недостатня кількість фреону в системі холодильника, тобто витік;

- холодильник перестав охолоджувати;

- компресор холодильника працює без перерви.

Буває таке, що під холодильником калюжа води, але холодильник у робочому стані, то шукати причину цієї несправності потрібно в шлангу, який може зіскочити з патрубка, другою причиною може бути зливний піддон, він може зміститися або впасти і вода тектиме на підлогу. Якщо у вас руки на місці, ви можете самі впоратися з цією проблемою і не викликати майстра. Але, ось якщо ви не впевнені у своїх здібностях, то краще звернутися в сервісний центр або викликати майстра додому, це як вам буде зручно.

Якщо ви помітили, що в холодильній камері немає світла, то це означає, що не працює лампочка або індикація холодильника. Таке часто трапляється через погану напругу в електричній мережі куди включений холодильник. А ще одна причина, через яку може статися ця несправність, це проблеми з електроустаткуванням: перегоріла лампа в холодильнику, перегоріли індикатори або виникли проблеми з електронним модулем. Якщо такі проблеми ви помітили у роботі свого холодильника, то варто звернутися до майстра з ремонту побутової техніки. Це звичайно рекомендації, оскільки проблеми з електронікою не кожен може усунути самотужки, для цього потрібно мати спеціальні знання та вміння, а ще спеціалізований інструмент.

Ще серед проблем у роботі холодильників зустрічається така: компресор холодильника не вмикається, холодильник не холодить, але при цьому світло в холодильній камері є. Найчастіше виною цьому є зламаний терморегулятор або він потрапив до вас бракованим. Щоб усунути таку проблему, потрібно замінити несправний терморегулятор. Але, не в одному терморегуляторі справа, ще така проблема може виникнути через несправне реле пускозахисне або зламаного компресора. Щоб виправити таку поломку, замініть усі деталі, які вийшли з ладу. Заміна всіх цих деталей повинна проводитись відповідно до особливостей вашого холодильного обладнання.

Якщо у холодильнику виникли проблеми з температурним режимом, а саме у холодильнику дуже низька температура. Ця проблема виникає через несправність терморегулятора. Ви можете визначити цю проблему самі, якщо будете уважні та спостережливі. Симптом такої несправності буде постійна робота компресора та замерзання продуктів у холодильній камері.

Чому відбувається витік холодоагенту із системи холодильника, і які наслідки можуть бути при цьому.

Часто буває, що ремонтувати холодильник необхідно через брак холодоагенту в системі холодильного обладнання. Зрозуміти, що фреону недостатньо можна по роботі компресора, він не включається, і тому холодильник не охолоджуватиме продукти. Впоратися з цією проблемою вам допоможе лише кваліфікований спеціаліст, самостійний ремонт тут виключено. Адже, щоб дозаправити холодильник фреоном, потрібно мати спеціальне заправне обладнання. І до того ж, необхідно мати спеціальні знання та навички, адже фреон це газ, і тому все потрібно робити правильно та акуратно. Фахівець закачає в систему потрібну кількість фреону і запаює всі елементи системи, де це буде потрібно.

Всі користувачі холодильного обладнання повинні знати, що вони самі можуть призвести до появи витоку фреону з системи холодильника або морозильної камери. Перше, що до цього призводить, - це використання гострих предметів при розморожуванні приладу. Тому пам'ятайте, у жодному разі не відламуйте лід у холодильнику з використанням ножа чи будь-якого іншого гострого предмета. Адже якщо ви відламуватимете снігову "шубу" в холодильнику, ви можете пошкодити важливі елементи холодильної системи, а якщо вже порушено герметизацію системи холодильника або морозильної камери, то може виникнути витік фреону. Тому бережіть свої холодильники і при розморожуванні користуйтеся спеціальною пластиковою лопаткою, зазвичай вона входить до комплекту холодильника або морозилки при покупці. А найкраще не поспішайте і дайте холодильнику спокій - нехай розморожування відбувається природним шляхом. Бережіть своє холодильне обладнання, використовуйте його правильно і якщо виникають якісь несправності, то звертайтеся до фахівців, адже саморемонт може призвести до більш глобальних проблем. Удачі вам!

Повернутися

Хочете, що б Ваша техніка залишалася з Вами якомога довше?Тоді довірте її ремонт професіоналам!